Euphoria, Üçüncü Sezon Onayı Aldı

Şubat 5, 2022
REKLAM YÜKLENİYOR

HBO, büyük beğeni toplayan dizi için devam kararı aldı.

Euphoria” hayranları hiç ama hiç bu kadar mutlu olmamıştı. Zendaya liderliğindeki trippy gençlik dramasının hayranları, ikinci sezondan sonra aynı zirveyi kovalayabilecekler çünkü, skandal ve görsel olarak sansasyonel olan Sam Levinson serisi üçüncü sezon için geri dönecek. Emmy ödüllü lise şovu, genç yıl yenilecek diziler arasında gösteriliyordu. Her hafta yarattığı sarhoş edici sosyal medya etkisi, bunu neredeyse garantiye aldı.

İkinci sezonun 9 Ocak'taki ilk bölümü, bugüne kadar HBO ve HBO Max genelinde toplam 13,1 milyon izleyici topladı. Bu, 2019 yazındaki ilk sezon bölümlerinin çizdiği 6,6 milyon ortalama izleyici sayısına göre %100'lük bir artış anlamına geliyor. Ek olarak, ikinci sezon prömiyeri, Mayıs 2019'daki "Game of Thrones" finalinden bu yana en çok izlenen kablolu yayın bölümü oldu.

HBO Programlama Başkan Yardımcısı Francesca Orsi yaptığı açıklamada, "Sam, Zendaya ve 'Euphoria'nın tüm oyuncu kadrosu ve ekibi, ikinci sezonu olağanüstü zirvelere taşıyarak anlatı geleneğini ve biçimini zorlarken, çizgisini korudu. Bu son derece yetenekli ekiple çalışmaktan dolayı daha fazla onur duyamazdık ve 3. sezonda onlarla yolculuğumuza devam edeceğimiz için çok heyecanlıyız." dedi. Dizi, East Highland kasabasındaki arkadaş ve düşman çevresi arasında aşk ve kaybın baskılarıyla kafa karışıklıklarını dengelerken, bir yandan umut bulması ve hayatta kalması gereken 17 yaşındaki uyuşturucu bağımlısı Rue'yu (Zendaya) takip ediyor.

İkinci sezonda ayrıca, Hunter Schafer, Nika King, Colman Domingo, Eric Dane, Angus Cloud, Jacob Elordi, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Javon Walton, Dominic Fike, Storm Reid, Austin Abrams, Algee Smith ve Chloe Cherry yer alıyor. Ron Leshem ve Daphna Levin'in aynı adlı İsrail mini dizisinden ilham alan “Euphoria”, Levinson tarafından yaratıldı, yazıldı, yönetildi ve baş yapımcı olarak A24 ile ortaklaşa üretildi. “Euphoria”nın ikinci sezon finali 27 Şubat'ta yayınlanacak.

Kaynak: beyazperde

Yorumlar

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...

Yorumunuzu Ekleyin
Not: HTML kodlarınız yorumlarınıza eklenmez!