iSFDm internet Sinema Film Dizi merkezi

REKLAM YÜKLENİYOR

Nasıl Çalışır?

Filmlere nasıl puan verilir:

Puan vermek için öncelikle üye değilseniz üyelik işlemi, üyeyseniz giriş işlemi yapmanız gerekiyor. Daha sonra oy vermek istediğiniz filmin detay sayfasında veya film listelemelerinde yer alan iSFDm butonuna basarak sonrasında yıldızlara tıklayarak, filme 10 üzerinden uygun gördüğünüz puanı verebilirsiniz...

Favoriler:

Favorileriniz için öncelikle üye değilseniz üyelik işlemi, üyeyseniz giriş işlemi yapmanız gerekiyor. Daha sonra favorilere eklemek istediğiniz filmin, sanatçının, haber veya fragmanın detay sayfasında veya içerik listelemelerinde yer alan butonlara basarak aktif veya pasif edebilirsiniz.. sonrasında hesabım panelinizden içeriklerinizi düzenleyebilirsiniz..

İzleyeceğiniz filmlerinizin listesi: izlenecekleriniz için öncelikle üye değilseniz üyelik işlemi, üyeyseniz giriş işlemi yapmanız gerekiyor. Daha sonra izleyecekelerinize eklemek istediğiniz filmin detay sayfasında veya film listelemelerinde yer alan butonlara basarak aktif veya pasif edebilirsiniz.. sonrasında hesabım panelinizden izleyeceğiniz filmlerinizi düzenleyebilirsiniz..

Nasıl yorum yapabiliyorum?:

Yorum yazmak için öncelikle üye değilseniz üyelik işlemi, üyeyseniz giriş işlemi yapmanız gerekiyor. Daha sonra, filmin detay sayfasında yer alan yorumlarınızı gerekli alana girdikten sonra “Yorum Ekle” butonuna tıklayarak yorumunuzu eklenir.. yorum yazmadan önce lütfen yorum yazma kurallarına uyduğunuzdan emin olun.. Yorumunuz uygun site yöneticileri tarafından uygun görünmesi durumunda yayına alınır ve detay sayfalarında listelenir.

Yorum kuralları:

Hakaret, küfür, tehdit, taciz, aşağılama, diğer kullanıcıların kişisel bilgilerinin ifşası, telefon numarası, e-posta adresi ve kurum ismi içeren yorumlarınızın ste yöneticileri onayından kesinlikle geçmeyecektir. Yorumlarınız özgün olmalıdır, başka sitelerden kopyalanması yasaktır.

Popüler TV Dizileri