REKLAM YÜKLENİYOR
Ekip ve Oyuncular
Diğer Kızkardeş (1999) filmi için oyuncular, yönetmen, senarist ve teknik ekip listesiYönetmen - Diğer Kızkardeş (The Other Sister) | |||
---|---|---|---|
Garry Marshall | Yönetmen |
Oyuncular - Diğer Kızkardeş (The Other Sister) | |||
---|---|---|---|
Juliette Lewis | Carla | ||
Diane Keaton | Elizabeth | ||
Tom Skerritt | Radley | ||
Giovanni Ribisi | Danny | ||
Poppy Montgomery | Caroline | ||
Sarah Paulson | Heather | ||
Linda Thorson | Drew | ||
Joe Flanigan | Jeff | ||
Juliet Mills | Winnie | ||
Tracy Reiner | Michelle | ||
Hope Alexander-Willis | Marge | ||
Harvey Miller | Dr. Johnson | ||
Hector Elizondo | Ernie | ||
Almayvonne | Rachel | ||
Marvin Braverman | Uncle Sam Teacher | ||
Laura D'Arista Adam | Statue of Liberty Teacher | ||
Linda Hawkins | Student Marilyn | ||
James Emery | Computer Teacher | ||
Steve Lipinsky | Tough Guy Phil | ||
Giuseppe Andrews | Tough Guy Trevor | ||
Jake Wade Wall | School Registration Man | ||
Zaid Farid | Tech Principal | ||
Debra Wiseman | Tech School Student Alice | ||
Sunny Hawks | Broken Toe Student | ||
Dennis Creaghan | Caroline's Minister | ||
Jim Meskimen | Carla's Minister | ||
Julie Paris | Wedding Coordinator | ||
Pierson Blaetz | Assistant Coordinator Mark | ||
Steve Restivo | Bakery Boss Vitello | ||
Shannon Wilcox | Danny's Mom Ruthie | ||
Phil Redrow | Ruthie's Boyfriend Tex | ||
Adrienne Smith | Bridesmaid Ginger | ||
Gretchen Bingham | Bridesmaid #1 | ||
Mariah Dobson | Bridesmaid #3 | ||
Tom Hines | Best Man | ||
Gregg Goulet | Cousin Teddy | ||
David Sterns | Usher #1 | ||
Benjamin Linder | Usher #2 | ||
Ryan Hart | Usher #3 | ||
Connie Engel | Cousin Anne |
Senaryo - Diğer Kızkardeş (The Other Sister) | |||
---|---|---|---|
Alexandra Rose | Hikaye Yazarı | ||
Blair Richwood | Hikaye Yazarı | ||
Garry Marshall | Senarist | ||
Bob Brunner | Senarist |
Müzikler - Diğer Kızkardeş (The Other Sister) | |||
---|---|---|---|
Rachel Portman | Besteci | ||
Mitchell Leib | Film Müziği | ||
Kathy Nelson | Müzik Süpervizörü | ||
Bill Abbott | Müzik Montajcısı |
Yapımcılar - Diğer Kızkardeş (The Other Sister) | |||
---|---|---|---|
David Hoberman | İdari Yapımcı | ||
Mario Iscovich | Yapımcı | ||
Reba Merrill | Yapımcı | ||
Alexandra Rose | Yapımcı | ||
Ellen H. Schwartz | Ortak Yapımcı | ||
Karen Stirgwolt | Yardımcı Yapımcı |
Teknik Ekip - Diğer Kızkardeş (The Other Sister) | |||
---|---|---|---|
Dante Spinotti | Görüntü Yönetmeni | ||
Bruce Green | Genel Yayın Yönetmeni | ||
Gretchen Rennell | Cast Direktörü | ||
Stephen J. Lineweaver | Yapım Tasarımcısı | ||
Clayton Hartley | Sanat Yönetmeni | ||
Jay Hart | Set Dekoratörü | ||
Gary Jones | Kostüm Tasarımcısı | ||
Paul Moen | Yapım Koordinatörü | ||
Deborah La Mia Denaver | Makyaj Sanatçısı | ||
Jimmy Romano | Dublör Koordinatörü |
Firmalar - Diğer Kızkardeş (The Other Sister) | |||
---|---|---|---|
1 | Touchstone Pictures | Yapımcı Firma | |
2 | Mandeville Films | Yapımcı Firma | |
3 | Buena Vista Pictures | Dağıtım |
Henüz üye değil misiniz?
iSFDm üye girişi
Oturum açın veya yeni üyelik hesabınızı oluşturun. Etkileşimlerde bulunun..
REKLAM YÜKLENİYOR
Güncel Haberler
REKLAM YÜKLENİYOR
Copyright © iSFDm 2020 - 2024
Copyright © iSFDm 2020 - 2024