Scarlett Johansson ve Chris Evans Tekrar Bir Araya Geliyor

Nisan 3, 2022
REKLAM YÜKLENİYOR

Avengers: Endgame'den sonra yeni bir proje için ilk defa bir araya geliyor.

Son olarak Black Widow ve Kaptan Amerika rolleriyle Yenilmezler serisinde birlikte rol alan Scarlett Johansson ve Chris Evans, yeni bir sinema projesinde yeniden bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Marvel sinema evreninin sevilen karakterlerine hayat veren Scarlett Johansson ve Chris Evans, 2019 yılında vizyona giren Avengers: Endgame'den sonra yeni bir proje için ilk defa bir araya geliyor.

Johansson ve Evans'ın başrolünü paylaşmaya hazırlandığı 'Project Artemis' isimli yapım hakkında çok detay paylaşılmasa da konusunun uzay yarışı olduğu konuşuluyor.

Ozark dizisinin başrol oyuncusu ve yönetmeni Jason Bateman'ın yönetmen koltuğunda oturacağı filmin yapımcılığını Apple üstleniyor.

Evans ve Johansson'ın bir başka Apple yapımı olan Ghosted projesinde bir araya gelmesi planlanıyordu. Çalışma takvimine uymadığı için projeden çekilen Johansson yerine Ana de Armas, Evans'ın rol arkadaşı oldu.

Ana de Armas, daha önce Knives Out (2019) filminde Chris Evans ile rol almıştı. Son Bond filmi 'No Time To Die' filminde yıldızı parlayan oyuncu, Marilyn Monroe'yu beyazperdede canlandırmaya hazırlanıyor.

Kaynak: ntv

Yorumlar

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...

Yorumunuzu Ekleyin
Not: HTML kodlarınız yorumlarınıza eklenmez!