John Wick 4, 2023 yılına ertelendi

Aralık 25, 2021
REKLAM YÜKLENİYOR

Serinin merakla beklenen yeni filmi John Wick 4'ten üzücü bir haber geldi ve filmin 2023 yılına ertelendiği resmi olarak açıklandı. Filmin yapım stüdyosu olan Lionsgate Films tarafından yapılan açıklamaya göre film yaklaşık bir yıl ertelenmiş durumda. Ertelenme haberi ile birlikte kısa bir videoya da yer verildi.

Yapımcılar bildiğiniz gibi John Wick 4 başta olmak üzere serinin yeni filmleri dışında bir dizi projesiyle de Wickverse isimli bir John Wick evreni oluşturma peşinde. Hatta bu dizi projesinde Continental örgütü hakkında daha detaylı bilgilere ulaşacağımız da söylenmişti.

Konuya dönecek olursak ertelenme haberine üzülmemizin en büyük sebebi filmin çekimlerinin hali hazırda bittiğinin daha önce raporlanmış olması. Serinin yeni halkasının John Wick Chapter 4: Hagakure isminde olacağı ve Kasım ayında çekimlerinin bittiği daha önce raporlanmıştı. Normalde 2022 Mayıs ayında gösterime girmesi gereken film ertelenerek 24 Mart 2023 tarihine kaydırılmış oldu.

Keanu Reeves dışında kadrosunda Laurence Fishburne, Ian McShane, Lance Reddick, Rina Sawayama, Donnie Yen, Hiroyuki Sanada ve Clancy Brown gibi isimler yer alıyor..

Kaynak: merlininkazani

Yorumlar

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...

Yorumunuzu Ekleyin
Not: HTML kodlarınız yorumlarınıza eklenmez!