REKLAM YÜKLENİYOR
Ekip ve Oyuncular
Çılgınlar Sınıfı (2006) filmi için oyuncular, yönetmen, senarist ve teknik ekip listesiYönetmen - Çılgınlar Sınıfı (Accepted) | |||
---|---|---|---|
Steve Pink | Yönetmen |
Oyuncular - Çılgınlar Sınıfı (Accepted) | |||
---|---|---|---|
Justin Long | Bartleby Gaines | ||
Jonah Hill | Sherman Schrader | ||
Blake Lively | Monica Moreland | ||
Adam Herschman | Glen | ||
Columbus Short | Daryl 'Hands' Holloway | ||
Maria Thayer | Rory Thayer | ||
Lewis Black | Ben Lewis | ||
Mark Derwin | Jack Gaines | ||
Jim O'Heir | Mr. Schrader | ||
Ann Cusack | Diane Gaines | ||
Hannah Marks | Lizzie Gaines | ||
Robin Lord Taylor | Abernathy Darwin Dunlap | ||
Sam Horrigan | Mike Welsh | ||
Joe Hursley | Maurice / The Ringers | ||
Jeremy Howard | Freaky Student | ||
Anthony Heald | Dean Richard Van Horne | ||
Travis Van Winkle | Hoyt Ambrose | ||
Kaitlin Doubleday | Gwynn | ||
Diora Baird | Kiki | ||
Ross Patterson | Mike McNaughton | ||
Artie Baxter | Mike Chambers | ||
Kellan Lutz | Dwayne | ||
Brendan Miller | Wayne | ||
Chantelle Tibbs | Confused Kid | ||
Christian Long | Sandwich Mascot | ||
Yorke Fryer | S. H. Student in Hallway | ||
Skyler Stone | S. H. Student in Hallway | ||
James Taku Leung | S. H. Student in Hallway | ||
Ernest Shaun Reyes | Random S. H. Student | ||
Matt Noble | Big Larry | ||
Lisa Gleave | Kiki's Best Friend | ||
Alejandra Gutierrez | Kiki's Best Friend | ||
Darcy Shean | Mrs. Schrader | ||
Jay Harik | Family Friend | ||
Mathew Vigil | Shoe Store Boy | ||
Debbon Ayer | Shoe Store Mother | ||
Carla Jimenez | Shoe Store Manager | ||
Ned Schmidtke | Dr. J. Alexander | ||
Tim Bagley | Vice Principal Matthews | ||
Ray Santiago | Boy Going to Princeton |
Senaryo - Çılgınlar Sınıfı (Accepted) | |||
---|---|---|---|
Adam Cooper | Senarist | ||
Bill Collage | Senarist | ||
Mark Perez | Hikaye Yazarı |
Müzikler - Çılgınlar Sınıfı (Accepted) | |||
---|---|---|---|
David Schommer | Besteci | ||
Tim Boot | Müzik Montajcısı |
Yapımcılar - Çılgınlar Sınıfı (Accepted) | |||
---|---|---|---|
Michael Bostick | Yapımcı | ||
Louis G. Friedman | İdari Yapımcı | ||
Brian Lutz | İdari Yapımcı | ||
Amanda Morgan Palmer | Yardımcı Yapımcı | ||
Mark Perez | İdari Yapımcı | ||
Tom Shadyac | Yapımcı | ||
Jonathan Watson | Yardımcı Yapımcı |
Teknik Ekip - Çılgınlar Sınıfı (Accepted) | |||
---|---|---|---|
Matthew F. Leonetti | Görüntü Yönetmeni | ||
Scott Hill | Genel Yayın Yönetmeni | ||
Joseph Middleton | Cast Direktörü | ||
Rusty Smith | Yapım Tasarımcısı | ||
Denise Hudson | Sanat Yönetmeni | ||
Sara Andrews | Set Dekoratörü | ||
Kieran Brown | Set Dekoratörü | ||
Genevieve Tyrrell | Kostüm Tasarımcısı | ||
Louis G. Friedman | Yapım Koordinatörü | ||
Matt Kutcher | Özel Efekt Uzmanı | ||
Elena Arroy | Makyaj Sanatçısı | ||
Tom McComas | Dublör Koordinatörü | ||
Jeremiah Vaughn | Dublör |
Firmalar - Çılgınlar Sınıfı (Accepted) | |||
---|---|---|---|
1 | Universal Pictures | Yapımcı Firma | |
2 | Shady Acres Entertainment | Yapımcı Firma | |
3 | Spectrum Effects | Özel Efekt | |
4 | United International Pictures (UIP) | Dağıtım |
Henüz üye değil misiniz?
iSFDm üye girişi
Oturum açın veya yeni üyelik hesabınızı oluşturun. Etkileşimlerde bulunun..
REKLAM YÜKLENİYOR
Güncel Haberler
REKLAM YÜKLENİYOR
Copyright © iSFDm 2020 - 2024
Copyright © iSFDm 2020 - 2024