REKLAM YÜKLENİYOR
Ekip ve Oyuncular
Vahşiler (2017) filmi için oyuncular, yönetmen, senarist ve teknik ekip listesiYönetmen - Vahşiler (Hostiles) | |||
---|---|---|---|
Scott Cooper | Yönetmen |
Oyuncular - Vahşiler (Hostiles) | |||
---|---|---|---|
Christian Bale | Capt. Joseph J. Blocker | ||
Rosamund Pike | Rosalee Quaid | ||
Wes Studi | Chief Yellow Hawk | ||
Jesse Plemons | Lt. Rudy Kidder | ||
Adam Beach | Black Hawk | ||
Rory Cochrane | Master Sgt. Thom | ||
Peter Mullan | Lt. Col. Ross McCowan | ||
Scott Wilson | Cyrus Lounde | ||
Paul Anderson | Corp. Tommy Thomas | ||
Ben Foster | Philip Wills | ||
Jonathan Majors | Corp. Henry Woodson | ||
Stephen Lang | Col. Abraham Biggs | ||
John Benjamin Hickey | Capt. Royce Tolan | ||
Bill Camp | Jeremiah Wilks | ||
Tanaya Beatty | Living Woman | ||
Timothée Chalamet | Pvt. Philippe DeJardin | ||
Scott Shepherd | Wesley Quaid | ||
Xavier Horsechief | Little Bear | ||
Q'orianka Kilcher | Elk Woman | ||
Ava Cooper | Lucy Quaid | ||
Stella Cooper | Sylvie Quaid | ||
David Midthunder | Buffalo Man | ||
Austin Rising | Fort Winslow Lance Corporal | ||
Gray Wolf Herrera | Apache Man | ||
Robyn Malcolm | Minnie McCowan | ||
Stafford Douglas | Corp. Molinor | ||
Ryan Bingham | Sgt. Paul Malloy | ||
Scott Anderson | Muny (Buffalo Hunter) | ||
Boots Southerland | Outlaw (Buffalo Hunter) | ||
Dicky Eklund Jr. | Hatchet Face (Buffalo Hunter) | ||
Brian Duffy | Sil | ||
Richard Bucher | Ezekiel Lounde | ||
Luce Rains | Virgil Lounde | ||
James Cady | Train Conductor | ||
Justin Arnsworth | Calvary Private | ||
Charles Ash | Sutler's Assistant | ||
Makayah Crowfoot | Apache Girl | ||
DezBaa' | Apache Woman | ||
Lorena Fernández | Settler Woman | ||
Cassandra Rochelle Fetters | Townswoman |
Senaryo - Vahşiler (Hostiles) | |||
---|---|---|---|
Scott Cooper | Senarist | ||
Donald E. Stewart | Senarist |
Müzikler - Vahşiler (Hostiles) | |||
---|---|---|---|
Max Richter | Besteci | ||
Katrina Schiller | Müzik Montajcısı |
Yapımcılar - Vahşiler (Hostiles) | |||
---|---|---|---|
Byron Allen | İdari Yapımcı | ||
Mark Borde | İdari Yapımcı | ||
Chris Charalambous | İdari Yapımcı | ||
Scott Cooper | Yapımcı | ||
Mark DeVitre | İdari Yapımcı | ||
Catherine Farrell | Yardımcı Yapımcı | ||
Carolyn Folks | İdari Yapımcı |
Teknik Ekip - Vahşiler (Hostiles) | |||
---|---|---|---|
Masanobu Takayanagi | Görüntü Yönetmeni | ||
Tom Cross | Genel Yayın Yönetmeni | ||
Jo Edna Boldin | Cast Direktörü | ||
Rene Haynes | Cast Direktörü | ||
Donald Graham Burt | Yapım Tasarımcısı | ||
Elliott Glick | Sanat Yönetmeni | ||
Edward McLoughlin | Set Dekoratörü | ||
Jenny Eagan | Kostüm Tasarımcısı | ||
Will Weiske | Yapım Koordinatörü | ||
Svetlana Britt | Makyaj Sanatçısı | ||
Craig Berkey | Ses Tasarımcısı | ||
Glenn Allen | Görsel Efekt Uzmanı | ||
Doug Coleman | Dublör Koordinatörü | ||
Erica Arrias | Dublör |
Firmalar - Vahşiler (Hostiles) | |||
---|---|---|---|
1 | Grisbi Productions, Le | Yapımcı Firma | |
2 | Waypoint Entertainment | Yapımcı Firma | |
3 | Autonomous FX | Özel Efekt | |
4 | Entertainment Film Distributors | Dağıtım |
Henüz üye değil misiniz?
iSFDm üye girişi
Oturum açın veya yeni üyelik hesabınızı oluşturun. Etkileşimlerde bulunun..
REKLAM YÜKLENİYOR
Güncel Haberler
REKLAM YÜKLENİYOR
Copyright © iSFDm 2020 - 2024
Copyright © iSFDm 2020 - 2024