Blue Beetle'ın Oyuncu Kadrosuna Sharon Stone'da Katılıyor

Mart 30, 2022
REKLAM YÜKLENİYOR

Stone, filmin kötü karakteri olan Victoria Kord'u canlandıracak.

DC Comics'in yeni filmi "Blue Beetle"ın oyuncu kadrosuna son olarak Sharon Stone katılıyor. Stone'un, filmin kötüsü Victoria Kord'u canlandırmak için Warner Bros. ile son görüşmeleri gerçekleştirdiği açıklandı.

Yönetmen koltuğunda Angel Manuel Soto'nun oturduğu "Blue Beetle" filminin senaryosunu Gareth Dunnet-Alcocer yazıyor. Meksikalı bir gencin, kendisine süper güç ve bir zırh veren, uzaydan gelen bir böceği bulmasını anlatan filmin başrolünde Xolo Maridueña yer alıyor.

"Blue Beetle"ın oyuncu kadrosunda ayrıca George Lopez, Adrianna Barraza, Harvey Guillén, Bruna Marquezine, Damián Alcázar, Belissa Escobedo ve Elpidia Carrillo gibi isimler bulunuyor.

Warner Bros. filmi yalnızca HBO Max'te yayınlama kararından vazgeçerek sinemalarda da gösterime sokmaya karar verdi. "Blue Beetle" 2023 yazında sinemalarda olacak.

Filmin konusu ise kısaca şöyle: Ergenlik çağındaki Meksikalı Amerikalı genç Jamie Reyes, en yakın arkadaşları olan Paco ve Brenda ile okuldan dönerken tuhaf bir böceğe rastlarlar. Reyes, tuhaf bir arsaya gömülü olan böceği incelemek için eve götürmeye karar verir. Ancak gece olduğunda böcek canlanır ve Jamie’nin omurgasına yerleşir. Bu durum üzerine Jamiei hızını ve gücünü arttıran bir kostüme sahip olur. Bu kostüm sayesinde Jamie ayrıca silah, kanat ya da kalkan üretebilmektedir.

Kaynak: beyazperde

Yorumlar

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...

Yorumunuzu Ekleyin
Not: HTML kodlarınız yorumlarınıza eklenmez!

Henüz üye değil misiniz?

iSFDm üye girişi
iSFDm üye girişi

Oturum açın veya yeni üyelik hesabınızı oluşturun. Etkileşimlerde bulunun..

Oturum açın

Son Videolar
Bugün Doğanlar
Oyuncu
Şubat 27, 2007
İdari Yapımcı, Ortak Yapımcı, Senarist
Şubat 27, 1975
Oyuncu
Şubat 27, 1960
Tümünü Göster ▶