Kara Sevda

Orjinal Adı: Kara Sevda

Durumu: Gösterimi Tamamlandı

Dizi Türü: Dram, Romantik

Vizyon Tarihi: Ekim 14, 2015 (TR)

Dizi Süresi: 90 dk.

Ülke: Türkiye

Dijital Platform: Puhu TV

Yönetmen: Hilal Saral, Ekin Pandir

Oyuncular: Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Hazal Filiz Küçükköse|Tüm Ekip, Oyuncular ve Kadro ➔

Senaryo: Burcu Görgün, Mehmet Ali Bayhan, Caglar Bocut

Konusu

Orta halli bir ailenin maden mühendisi oğlu Kemal, tesadüf eseri, zengin bir ailenin tek kızı olan Nihan ile tanışır. İkili kısa sürede birbirine aşık olur ve bu aşk çok geçmeden büyük bir tutkuya dönüşür. Kemal, Nihan’a evlilik teklifinde bulunmaya karar verir fakat önlerinde hiç fark etmedikleri bir engel vardır; Emir Kozcuoğlu.

Varlıklı bir ailenin oğlu olan Emir Kozcuoğlu, Nihan’a saplantılı şekilde aşıktır. Emir, Kemal’in Nihan’a evlilik teklif edeceğini öğrendiğinde buna engel olabilmek için haince bir plan kurar ve Nihan’ın kardeşi Ozan’ın cinayet işlemesine sebep olur. Ardından Ozan’ın cezaevine girmesini engellemek için Nihan’ı kendisiyle evlenmeye mecbur bırakır. Birbirlerine delicesine aşık olan Kemal ve Nihan’ın ilişkisi beklenmedik bir anda bitmek zorunda kalır.

Yaşadığı kalp acısıyla İstanbul’dan ayrılan Kemal, Zonguldak’ta bir madende mühendis olarak çalışmaya başlar. Maden ocağının sahibi Hakkı Bey, Kemal’i öz oğlu gibi benimsemiştir. Madende yaşanan talihsiz bir kazada Kemal, Hakkı Bey’in hayatını kurtarır. Bu olayın sonucunda Kemal’e, patronundan ortaklık teklifi gelir. Kısa zamanda büyük bir iş adamı haline gelen Kemal, artık çok daha güçlü ve statü sahibidir.

Aradan geçen zamana rağmen birbirlerini unutamamışlardır. Tekrar görüşmeye karar veren aşıklar, Ozan’ın işlediği cinayeti aydınlatmaya çalışırlar. Büyük aşkın önündeki bir diğer engel de Emir’in kız kardeşi Asu’dur. Kemal’e çılgınca aşık olan Asu, Nihan ile Kemal’in bir araya gelmemesi için Emir’e yardım eder. Diğer yandan Kemal’in kardeşi Zeynep, Emir’e aşıktır ve ondan intikam almak için Ozan ile evlenir. Ozan, Zeynep’le yurtdışına kaçmaya çalışırken yakalanır ve cezaevine girer. Emir ve Zeynep’in gizli ilişkisini öğrenen Ozan’ı kötü bir son beklemektedir.

Kemal ve Nihan artık Ozan’ın ölümünün ardındaki sır perdesini aralamak ve Emir’den kurtulmak zorundadırlar. Emir ve Asu başta olmak üzere tüm düşmanları onların aşkını engellemek için pusuda beklemektedir.

REKLAM YÜKLENİYOR
Rolü: Kemal Soydere
Rolü: Nihan
d. Mayıs 8, 1981
Rolü: Emir
d. Eylül 7, 1992
Rolü: Mercan
d. Ağustos 5, 1964
Rolü: Leyla
Rolü: Banu Akmeriç
d. Ocak 5, 1981
Rolü: Tarik
Rolü: Vildan
Rolü: Fehime
d. Nisan 14, 1991
Rolü: Asu
d. Haziran 5, 1960
Rolü: Ayhan Kandarli
d. Aralık 7, 1962
Rolü: Onder Sezin
Rolü: Tufan Kaner
Firmalar: Ay Yapim

Yorumlar

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...

Yorumunuzu Ekleyin
Not: HTML kodlarınız yorumlarınıza eklenmez!