Peyton List

Oyuncu|Nisan 6, 1998

Gerçek Adı: Peyton Roi List

Doğum Tarihi: Nisan 6, 1998

Doğum Yeri: Florida, ABD

Yaşı: 25

Boyu: 1.67 m

Burcu: Koç

Filmlerdeki Görevleri: Oyuncu

Bilinen Filmleri: Öldüren Oyun (2022), Benimle Evlenir misin? (2008), Saftirik Greg'in Günlüğü: İşte Şimdi Yandık (2012), Saftirik Greg'in Günlüğü: Rodrick Kuralları (2011)|Filmografi tüm liste ➔

Biyografi

Peyton List, Peyton Roi List (d. 6 Nisan 1998), Amerikalı aktris ve modeldir. Disney Channel'da Jessie adlı dizi sayesinde tanınmıştır. Aynı zamanda Saftirik Greg'in Günlüğü adlı sinema filmi serisinde de rol almıştır.

List Florida'da doğdu, Fakat 4 yaşındayken New York'a taşındı. İki kardeşe sahip: Spencer (İkizi) ve Phoenix, Her ikisi de aktör ve modeller. Halen Kaliforniya'da yaşıyor.

List Justice Dergisi için 2012'de model olmuştur. Derginin kapağında yer aldı. Beni Unutma filmindeki Pattinson karakterinde kardeşinin düşmanı bir kız olarak rol almıştır. 2010'da List Disney filmi ortaya çıktı. Sihirbazın Çırağı, ve Lifetime Movie Network's Secrets in the Walls, yanında Jeri Ryan ve Kay Panabaker. List kendisi ve kardeşi Spencer ile modelliğe başladı. Çeşitli şirketler için çeşitli biçimlerde dört yüz ticari reklamlarda rol aldı.

Peyton List biyografinin devamını oku ➔
REKLAM YÜKLENİYOR

Yorumlar

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...

Yorumunuzu Ekleyin
Not: HTML kodlarınız yorumlarınıza eklenmez!