Warner Bros. Edge of Tomorrow 2 Konusunda İstekli

Haziran 25, 2024
REKLAM YÜKLENİYOR

Yönetmen Doug Liman, Tom Cruise liderliğindeki "Yarının Sınırında" filminin devamı için Warner Bros.'un hâlâ istekli olduğunu söylüyor.

Tom Cruise, Ocak ayında Warner Bros. Pictures ile yeni projeler geliştirmek, bunların yapımcılığını ve potansiyel olarak başrolünü üstlenmek için yeni bir anlaşmaya imza attı.

Bu yılın geri kalanında "Mission: Impossible 8" ile meşgul olacağı bilinen aktörün, Warners anlaşmasının ilk filmlerinden birinin, Clint Eastwood'un başrolde oynadığı "The Gauntlet"in yeniden çevrimi olması bekleniyor.

Diğer yandan, aktör ve stüdyo arasındaki anlaşma duyurulduğundan beri hayranların aklında tek bir soru var: "Edge of Tomorrow"un (Yarının Sınırında) devamı gelecek mi?

Yakın zamanda Total Film'e (World of Reel aracılığıyla) konuşan yönetmen Doug Liman, Warners'ın 2014 tarihli bilim kurgu ve aksiyon filminin uzun süredir beklenen devam filmini çekme konusunda istekli olduğunu söylüyor:

“Bir film için insanların bir devam filminin olmasını istemesinden daha iyi bir iltifat olmadığını düşünüyorum. Warner Bros.'un sürekli 'Gidip bunlardan bir tane daha yapar mısın?' diye sormasından daha iyi bir iltifat olamaz.”

Başrollerini Cruise ve Emily Blunt'ın üstlendiği "Edge of Tomorrow", 175 milyon dolarlık bir bütçeyle küresel gişede 375 milyon dolar kazandı. Sonrasında film büyük bir ev videosu hiti haline geldi ve o zamandan beri kült bir film olarak tanındı. Geçtiğimiz yılın sonlarında Emily Blunt, devam filminin senaryosunun hazırlandığını belirtmişti.

Kaynak: beyazperde

Yorumlar

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...

Yorumunuzu Ekleyin
Not: HTML kodlarınız yorumlarınıza eklenmez!