A Quiet Place Part 3 - Sessiz Bir Yer 3 duyuruldu

Şubat 23, 2022
REKLAM YÜKLENİYOR

A Quiet Place Part 3 2025 yılında vizyona girecek. Paramount'un için bugün oldukça hareketli geçti diyebiliriz. Paramount gün içerisinde Sonic the Hedgehog Part 3'ü de duyurmuştu. A Quiet Place serisinin üçüncü filmini kimin yöneteceği veya senaryosunu kimin yazacağı henüz belli değil. Ancak ilk iki filmin de yönetmenliğini üstlenen John Krasinski'nin yine yönetmen koltuğunda oturması bekleniyor.

A Quiet Place Part 3 filminin 2025 yılında vizyona girmesi bekleniyor

İlk filmi 2018 yılında yayınlanan A Quiet Place serisi Paramount'un beyaz perdedeki incilerinden biri haline geldi. Öyle ki, yapım aşamasındaki üçüncü filmin haricinde, önümüzdeki yıl "Pig" filmini yöneten Michael Sarnoski'nin yönetmenliğinde bir Spin-Off filminin de vizyona girmesi bekleniyor.

A Quite Place evreni, dünyanın uzaylılar tarafından işgal edildiği bir senaryoyu konu alıyor. Ancak bu senaryodaki uzaylıların görme yetisi yok ve avlanmak için sesleri takip etmeleri gerekiyor. Filmler boyunca, hayatta kalmaya çalışan insanların olabildiğince sessiz olmaları gerekiyordu.

İlk iki filmin yönetmenliğini üstlenen John Krasinski, ayrıca ilk filmde ailenin babası rolünü de üstlenmiş ve gerçek hayattaki eşi Emily Blunt ile karşılıklı oynamıştı.

Kaynak: merlininkazani

Yorumlar

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...

Yorumunuzu Ekleyin
Not: HTML kodlarınız yorumlarınıza eklenmez!