The Witcher sezon 3 Çekimlerine Başlandı

Ocak 30, 2022
REKLAM YÜKLENİYOR

The Witcher sezon 3 çekimlerine çoktan başlanmış. Dizini yapım ekibinin Instagram hesaplarında dizinin ölçeğinin daha da büyüyeceği belirtilmiş.

The Witcher sezon 3 çekimlerine hız kesmeden başlanmış. The Witcher'ın ikinci sezonunun Netflix'te yayınlanmasının ardından Witcher dizisinin üçüncü sezon senaryosunun tamamlanmak üzere olduğunu öğrenmiştik. Dizi ekibi de, Witcher'ın ikinci sezonunun yayınlanmasından bir ay sonra üçüncü sezon çekimlerine başlamış.

The Witcher sezon 3 ile evren daha da genişleyecek

Witcher hayran sitesi Redanian Intelligence'ın dikkatini, Witcher dizisi yapımcılarının Instagram hesaplarındaki paylaşımlar çekmiş. Örneğin dizinin yapımcısı Lauren Hissrich Instagram hesabında ağaçlık bir alanda "saha araştırmasına" çıktıklarını belirttiği bir görsel paylaşmış. Aynı şekilde yine dizinin yapım ekibinden Steve Gaub'da dizinin üçüncü sezonunda görebileceğimiz alanları paylaşmış.

Witcher dizi ekibinin saha araştırmasına çıktıkları alanlara bakınca, dizinin gelecek sezonunda daha da fazla dövüş sahnesi görmek mümkün. Dizinin ikinci sezonu ile birlikte Geralt'ın "canavar avcısı" kimliğinin daha fazla öne çıktığını görmüştük. Ayrıca Steve Gaub'un paylaşımlarından birinde, dizi ekibinin "Witcher üçüncü sezonda kesinlikle küçülmeyeceğini" vurgulamış.

Witcher'ın ikinci sezonunun çekilme süreci, Covid-19 pandemi kısıtlamaları, set içerisinde yayılan hastalıklar ve Geralt'ı oynayan Henry Cavill'in yaşadığı sakatlık sebebiyle ciddi sekteye uğramıştı. Dizinin üçüncü sezonunun daha "normal" bir çekim süreci geçirmesini umalım.

Kaynak: merlininkazani

Yorumlar

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...

Yorumunuzu Ekleyin
Not: HTML kodlarınız yorumlarınıza eklenmez!