Fantastic Beasts Serisinin Yeni Filminin İsmi Belli Oldu: Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Eylül 23, 2021
REKLAM YÜKLENİYOR

Warner Bros. Fantastic Beasts serisinin yeni filminin ismini Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore olarak açıkladı. Johnny Depp’in rolünü Mads Mikkelsen’in devraldığı film, 15 Nisan 2022’de vizyona girecek.

Sinemaseverleri Harry Potter’ın büyülü evrenine geri götüren Fantastic Beasts serisi, üçüncü filmle beyazperdedeki yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

Özellikle Harry Potter hayranlarının merakla beklediği yeni filmin ismi belli oldu. Warner Bros., Fantastic Beasts serisinin yeni filminin ismini Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore olarak açıkladı.

Adından anlaşılacağı üzere bu film, Dumbledore’un saklı kalmış sırlarını gün yüzüne çıkartacağının sinyallerini veriyor. Bu yeni filmde Profesör Albus Dumbledore, giderek güçlenen karanlık büyücü Gellert Grindelwald’ın büyücülük dünyasının kontrolünü ele geçirmek için harekete geçtiğini bilir. Onu tek başına durduramayacağını bilen Dumbledore, Newt Scamander’ı, eski ve yeni canavarlarla karşılaşacakları ve Grindelwald’ın giderek artan takipçileriyle çatışacakları tehlikeli bir görevde insanlara liderlik etmesi görevlendirir.

Serinin ana kahramanı olan Newt Scamander’ı canlandıran Eddie Redmayne ve Albus Dumbledore’un gençliğine hayat veren Jude Law ile beraber Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol ve Ezra Miller bu film için rollerine geri dönüyor.

Önceki filmde serinin kötü karakteri olan Gellert Grindelwald’u canlandıran Johnny Depp, bu filmde yer almıyor. Son dönemde oynadığı filmlerden ziyade 2017 yılında boşandığı Amber Heard‘e şiddet uyguladığı iddiasıyla gündeme gelen Depp, geçtiğimiz yıl Warner Bros.’un isteği doğrultusunda Fantastic Beasts serisinden ayrıldığını açıklamıştı. Johnn Depp’in filmden ayrılmasının ardından Gellert Grindelwald rolünü devralması için usta oyuncu Mads Mikkelsen ile anlaşmaya varıldı.

Mads Mikkelsen’in Gellert Grindelwald’a hayat verdiği bu filmin yönetmenliğini serinin ilk iki filmine imza atan David Yates üstleniyor.

Kaynak: variety, filmloverss

Yorumlar

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...

Yorumunuzu Ekleyin
Not: HTML kodlarınız yorumlarınıza eklenmez!