Sylvain White

Yönetmen|Kasım 21, 1971

Gerçek Adı: Sylvain White

Doğum Tarihi: Kasım 21, 1971

Doğum Yeri: Paris, Fransa

Yaşı: 52

Burcu: Yay

Filmlerdeki Görevleri: Yönetmen

Bilinen Filmleri: Stomp the Yard (2007), Geçen Yaz Ne Yaptığını Daima Bileceğim (2006), Uzun Kabus (2018), The Terminal List (2022)|Filmografi tüm liste ➔

Biyografi

Film yapımcısı Sylvain White, Paris, Fransa'da doğdu ve büyüdü. La Sorbonne Üniversitesi'ne katıldıktan sonra Los Angeles'taki Pomona Koleji'nde burs kazandı. Hem film prodüksiyonu hem de medya çalışmalarından onur derecesiyle mezun olduktan sonra, bir dizi ödüllü kısa film onu ABD, Avrupa ve Japonya'da bir dizi müzik videosu ve reklam filmi yönetmeye yöneltti.

Sylvain, hit uzun metrajlı filmi Stomp the Yard'ı ABD'de bir numaradan giriş yaptı. Başrollerini Chris Evans, Idris Elba ve Zoe Saldana'nın paylaştığı patlayıcı aksiyon komedisi The Losers'ı yönetmeye devam etti. Eleştirmenlerce beğenilen Fransız cinayet gizemi, Gérard Depardieu'nun oynadığı Meleklerin İşareti'ni yazıp yönetti ve şu anda Sony Screen Gems için Slender Man'i çekiyor.

Sylvain ayrıca The Americans, CSI, Hawaii Five-0, The Follow, Person of Interest, Major Crimes, Sleepy Hollow, vb. gibi sayısız televizyon dizisini yönetiyor.

Sylvain White biyografinin devamını oku ➔
REKLAM YÜKLENİYOR

Yorumlar

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...

Yorumunuzu Ekleyin
Not: HTML kodlarınız yorumlarınıza eklenmez!