Boyd Holbrook ve Shaunette Renee Wilson, ‘Indiana Jones 5’ın Kadrosunda

Mayıs 15, 2021
REKLAM YÜKLENİYOR

Boyd Holbrook ve The Resident yıldızı Shaunette Renée Wilson, Disney ve Lucasfilm'deki Indiana Jones serisinin bir sonraki bölümünde Harrison Ford'la birlikte rol alacak. Phoebe Waller-Bridge ve Mads Mikkelsen de oyuncu kadrosunda yer alıyor. James Mangold, yönetmenliği, yapımcı olarak görev yapan ve filmin çeşitli unsurlarında yer alan Steven Spielberg'den devraldı.

Kathleen Kennedy, Frank Marshall ve Simon Emanuel, Spielberg'e diğer yapımcılar olarak katılacak. İkonik tema müziği de dahil olmak üzere 40 yıllık serinin her parçası üzerinde çalışan John Williams da besteci olarak geri dönecek. Umut, bu yaz üretime başlamak ve Mangold'un diğer roller için açıklanacak yeni oyuncularla prodüksiyon hazırlığı için buluşması.

Senaryo detayları ve Jones'u hangi yeni maceranın beklediği konusu hala belirsiz. Film 29 Temmuz 2022'de gösterime girecek. Narcos'un ilk iki sezonunun yıldızı olarak ilk kez göz önüne çıkan Holbrook, daha sonra Logan'da Hugh Jackman'ın karşısında yer aldı ve kötü karakter rolünü üstlendi. Ardından, 20th Century'nin yeniden başlattığı The Predator'da rol aldı. Kısa süre önce Sundance'in hit filmi Eight To Silver'da görüldü ve yakın zamanda Netflix'te merakla beklenen Sandman dizisinin çekimlerini tamamladı.

Wilson, en çok Fox'un tıp draması The Resident'in başrollerinden biri olarak bilinir ve yakın zamanda Showtime’ın Billions adlı dizisinde yer aldı. Diğer çalışmaları arasında, büyük ses getiren Oscar adayı Black Panther ve Into the Dark: Treehouse yer alıyor.

Kaynak: beyazperde

Yorumlar

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...

Yorumunuzu Ekleyin
Not: HTML kodlarınız yorumlarınıza eklenmez!